Позиція партії друкуватиДрукувати

Депутатська діяльність

Віктор Балога: Ми жінок наших загиблих героїв у біді не залишимо. У них буде своє житло
2015-05-29 14:07:00

Віктор Балога: Ми жінок наших загиблих героїв у біді не залишимо. У них буде своє житло

Сьогодні мав зустріч з вдовами бійців АТО. У Мукачеві їх десятеро. Скажу одне – я б дуже хотів, щоб наш прем’єр-міністр спустився з 7-го поверху будинку уряду на вулиці Грушевського і подивився в очі таким жінкам. Бо виголошувати пафосні промови про війну – це не так складно, як говорити з вбитими горем матерями, у яких війна забрала чоловіків. Про це заявив лідер Єдиного Центру, народний депутат України Віктор Балога.

Він вважає, що якби керівник уряду хоча б деколи говорив з вдовами АТО, можливо в цій країні перестали б красти. Бо життя цих жінок схоже на пекло – на руках по двоє-троє дітей, без стабільного доходу, без житла, люди скитаються по гуртожитках і орендованих квартирах.

 

«Мало того, що декому з них треба пояснити своїм дітям, що тата більше ніколи не буде, так ще й немає грошей і даху над головою. А цих дітей ще треба якось виховати і вивести в люди. Навіть при живому чоловікові це не просто у наш час. А без нього? Просто жах. Звичайно, ми жінок наших героїв у біді не залишимо. Ми це питання вирішимо і у них буде своє житло. Але, чи може хтось гарантувати, що вдови бійців АТО в Тернополі, Луцьку, Миколаєві, Харкові теж будуть мати дах над головою? Питання риторичне.», - вважає політик.

 

На думку Віктора Балоги держава завжди повинна ставитися до наших бійців так само пильно, як коли їх мобілізують в Збройні сили.

 

«Бо як тільки призивати – так знайдуть і тебе, і всіх твоїх родичів. І перші особи держави можливо навіть особисто проведуть тебе в армію. А як тільки, не дай Боже, з тобою щось сталося – відвертаються усі. І в першу чергу – ті, хто так пафосно говорить про війну на всіх телеканалах», - підкреслив лідер Єдиного Центру.

Останні новинивсі

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі