Позиція партії друкуватиДрукувати

Депутатська діяльність

Віктор Балога обіцяє реагувати на всі випадки ненарахування допомоги у разі смерті бійця АТО
2015-06-19 08:31:00

Віктор Балога обіцяє реагувати на всі випадки ненарахування допомоги у разі смерті бійця АТО

Народний депутат Віктор Балога закликає родичів загиблих бійців АТО, у яких виникли труднощі з отриманням державної допомоги, інформувати про такі випадки його особисто.

Політик шокований тим, що на Закарпатті є родини, які давно поховали своїх близьких, але яким держава досі не виплатила допомогу.

 

«Гроші – це найменше, що держава може дати тим сім’ям, у яких війна забрала найдорожче. Жодна державна допомога не поверне матері сина, а дітям – батька. Але, якщо навіть вона не виплачується, то це ганьба для держави», - вважає Віктор Балога.

 

Він закликав мешканців інформувати його особисто про кожен такий випадок.

 

«Я, як народний депутат, разом з вами докладу усіх зусиль, щоб кожна родина отримала те, що їй належить за законом». – запевнив Віктор Балога.

 

При цьому він додав, що звертатися до нього можна в будь-який зручний спосіб, через депутатські приймальні за номерами телефонів (03131) 2-35-24, (03131) 5-44-67 або з допомогою офіційної сторінки в межері Facebook: https://www.facebook.com/ViktorBaloga .

 

«Я - людина відкрита, завжди доступний для своїх земляків. Навіть, якщо вони просто зустрінуть мене на вулиці», - запевнив Віктор Балога.

 

Останні новинивсі

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі