Позиція партії друкуватиДрукувати

Російська окупація України

Віктор Балога: Щоб перемогти, потрібно використати проти Москви їхню ж зброю - референдум
2015-06-22 11:51:00

Віктор Балога: Щоб перемогти, потрібно використати проти Москви їхню ж зброю - референдум

Не є і ніколи не був прихильником Мінських угод. Більше того – вважаю, що їх повне виконання в частині спеціального статусу для «ДНР» і «ЛНР» означатиме повільний розвал України зсередини. Про це заявив лідер Єдиного Центру, народний депутат України Віктор Балога.

«Але, як і будь-яка тверезо думаюча людина, розумію, що поганий мир – це завжди краще, ніж хороша війна. Особливо, коли ми її не можемо виграти військовими методами. І не тому, що нам бракує сильних, сміливих і патріотичних людей – з цим у нас все в порядку, кому хочеш фору дамо», – зазначив політик.

 

На його думку проблема в тому, що війна потребує техніки, озброєння, обмундирування, логістики, і усе це дуже великі гроші. Як би Україна не старалась, у Росії грошей набагато більше.

 

«Виручка «Газпрому», навіть в умовах санкцій, - це кілька державних бюджетів України. Тому, просто скасувати Мінські угоди – це не вихід з ситуації. Через це, вважаю, що такі заклики – не більше, ніж популізм», - переконаний політик.

 

На думку Віктор Балоги визід з цієї ситуації у проведенні всеукраїнського референдуму, який визначить, хочуть українці жити в одній державі з «ДНР» і «ЛНР», чи ні.

 

«Ми за унітарний устрій, чи федеративний, який фактично прописаний у Мінських угодах? Іншими словами – якщо ми використаємо проти Москви їхню ж зброю (адже відомо, хто є найбільшим прихильником референдумів на пострадянському просторі), то ми в цій війні переможемо. Іншого сценарію поки що не існує», - підкреслив Віктор Балога.

 

Останні новинивсі

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі