Позиція партії друкуватиДрукувати

Східний фронт

Віктор Балога звернувся до Президента з проханням навести лад з харчуванням армії
2015-06-30 09:27:00

Віктор Балога звернувся до Президента з проханням навести лад з харчуванням армії

Днями закарпатські волонтери провели експеримент з сухим пайком, яким годують наших бійців. Вміст пакету просто розпакували, те, що було в середині, шокувало багатьох. Їсти це нереально, навіть, якщо ти дуже зголоднів. Після такого "харчування" люди звертаються до лікарів зі скаргами на болі в шлунку. На це звернув увагу лідер Єдиного Центру, народний депутат України Віктор Балога.

 

Він звернувся до Президента з проханням допомогти Міністру оборони навести лад з харчуванням.

 

«Пропоную Вам відвідати найближче засідання Кабінету Міністрів і запропонувати урядовцям 3 рази на день, протягом 7 днів харчуватися цим, з дозволу сказати, пайком. Якщо хтось не погодиться - нехай кладе заяву на стіл. Наголошую, харчуватися повинен кожен - тричі на день, сім разів на тиждень. Не менше. Інакше до них ніколи не дійде, що з цим потрібно щось робити», - переконаний політик.

 

Він закликав Президента показати, що в домі є господар і що має бути порядок. На думку політика, власник фірми, яка постачає сухі пайки, має сидіти. Той, хто дав дозвіл на їх закупівлю – також, навіть, якщо ця людина прийшла з середовища волонтерів.

 

«Мало того, що ми не можемо гідно оплатити ту важку і небезпечну роботу, яку виконують бійці АТО, так ми ще й по-людськи не можемо їх нагодувати. Війна почалася не сьогодні і не вчора. Вона триває уже рік. За цей час важко створити український аналог боєвих дронів, хоча це теж можливо, якщо є висока мотивація. Але для якісного сухого пайка багато розуму не потрібно. Достатньо просто, щоб ніхто не крав і поважав свого співвітчизника, який захищає, в тому числі, і таких міністрів», - переконаний Віктор Балога.

 

Останні новинивсі

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі