Позиція партії друкуватиДрукувати

Реформування держави

Віктор Балога: Якщо встановити усім касові апарати за рахунок бюджету, вони б окупили себе за три місяці
2015-07-02 10:34:00

Віктор Балога: Якщо встановити усім касові апарати за рахунок бюджету, вони б окупили себе за три місяці

Зараз скажу одну непопулярну річ, яка може комусь не сподобатися. Але, хтось же повинен говорити в цій країні правду. Насправді, про скасування касових апаратів не може бути і мови, якщо ми боремося за детінізацію економіки. Про це заявив лідер Єдиного Центру, народний депутат України Віктор Балога.

Він вважає, що ні для кого не є секретом, що робота через ФОП є однією з найпопулярніших схем з приховування реального обороту і ухилення від сплати податків. Звичайно, це стосується далеко не всіх. Є й такі, для кого підприємництво - це швидше самозайнятість, ніж бізнес.

 

«Для одних встановити касовий апарат - взагалі не проблема, а для інших - справді немалий фінансовий тягар і уряд в такій ситуації мав би поступити мудро і встановити касові апарати кожному підприємцю безкоштовно», - переконаний політик.

 

Однак, за його словами, оскільки в Кабінеті Міністрів одні заробітчани, то дрібному бізнесу сказали, де і у кого потрібно купувати ліцензовані касові апарати. Йшлося про фірми, які так, чи інакше пов'язані з урядовцями і останні уже порахували маржу і подумки потратили ці гроші на яхти і елітні автомобілі.

 

«Аж тут почалася політика - блокування трибуни, переговори і скасування вимог щодо касових апаратів. В сухому залишку маємо те, що проблема так і не вирішена. Хоча, якщо встановити усім касові апарати за рахунок бюджету, вони б окупили себе місяців за 3, лише завдяки виведенню коштів з тіні. Нічого складного немає, не розумію, чому мовчить Міністр економіки?», - підсумував Віктор Балога.

Останні новинивсі

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі