Позиція партії друкуватиДрукувати

Депутатська діяльність

Віктор Балога: Пропонує розпаювати землю радгоспів серед їх працівників
2015-07-06 10:42:00

Віктор Балога: Пропонує розпаювати землю радгоспів серед їх працівників

Вся Україна всіяна радгоспами. Для тих, хто не в курсі, це така форма господарювання, коли власником землі і всього майна є держава. Результатом «успішності» такої форми діяльності є те, що, наприклад, на Закарпатті, виноградники поросли лісами. Про це заявив лідер Єдиного Центру, народний депутат України Віктор Балога.

За його словами у людей є бажання на цій землі щось робити, привести виноградники в порядок і запропонувати туристам, і не лише їм, якісний продукт. У держави немає бажання розлучатися зі своїм майном, але і не вистачає розуму самим дати раду полям.

 

«Також, є певна несправедливість – ті, хто працювали в колгоспах, отримали паї. Ті, хто в радгоспах – не отримали нічого. Хоча і перші, і другі однаково заслуговують на свою частку власності», - вважає політик.

 

Народний депутат вирішив виправити цю несправедливість і зареєстрував у Верховній Раді законопроект № 2279а щодо внесення змін до Закону України "Про особливості приватизації майна в агропромисловому комплексі"

 

«Це дасть можливість нарешті розпаювати землю радгоспів серед їх працівників. Що це означає конкретно для Закарпаття? По-перше, у землі з’явиться реальний господар, по-друге – у людей з’явиться робота. А по-трєтє – це дасть шалений поштовх для розвитку виноградарства і сільського господарства. І це стосується не лише Закарпаття. Тому, розраховую на підтримку колег з інших областей України», - переконана ний політик.

 

Посилання на текст законопроекту

 

Останні новинивсі

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі