Позиція партії друкуватиДрукувати

Депутатська діяльність

Віктор Балога вимагає у голови ВР розглянути законопроект «Про амністію»
2015-07-06 15:09:00

Віктор Балога вимагає у голови ВР розглянути законопроект «Про амністію»

Хотів би нагадати Голові Верховної Ради та керівникам фракцій більшості, що їхньої посиленої уваги потребують не лише валютні позичальники, а й люди, які чекають на ухвалення закону «Про амністію в 2015 році». А це, близько 15 тисяч наших з вами співвітчизників. Про це заявив лідер Єдиного Центру, народний депутат України Віктор Балога.

«Захищати їх - це, звичайно, не так цікаво з точки зору піару, як рвати горлянку з трибуни ВР за тарифи і кредити, але в’язні – такі ж люди, як і всі інші. Просто кожен тиждень, коли ця коаліція не розглядає законопроект про амністію, є для когось продовженням поневірянь», - вважає політик.

 

За його словами скоро депутати можуть піти на канікули, і в’язні, які підпадають під амністію, все літо проведуть в неволі. А колеги-парламентарі – на курортах.

 

«Тому, звертаюся до голови ВР з вимогою розглянути законопроект «Про амністію» наступного тижня. Якщо бракує викладених мною аргументів, то зверніться хоча б до Святого Письма – там чітко сказано, чому і кого потрібно прощати», - зазначив Віктор Балога.

 

Останні новинивсі

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі