Позиція партії друкуватиДрукувати

Російська окупація України

Віктор Балога: Головним союзником Президента має бути народ
2015-07-07 10:17:00

Віктор Балога: Головним союзником Президента має бути народ

Після референдуму в Шотландії 2014-го року, Євросоюз безумовно зміцнився. Після референдуму в Греції – однозначно став слабшим. Про це заявив лідер Єдиного Центру, народний депутат України Віктор Балога.

«Не буду коментувати позицію ні перших, ні других. Це життя, головне – мати обличчя, позицію нації щоб бути суб'єктом міжнародного права. Навіть якщо ця позиція – дикий популізм. Бо якщо людей це влаштовує – вони мають повне право на те, щоб довести свою економіку до ручки», вважає політик.

 

На його думку Україна не має права довіряти своє майбутнє Заходу, де погода змінюється дуже часто, де повно внутрішніх протиріч і чекати поки за нас все вирішать – це щонайменше наївно і недалекоглядно.

 

«Тому, я постійно говорю, пане Президенте, що ми повинні вирішувати свої проблеми, розраховуючи виключно на власні сили. Тому, і пропоную вирішувати конфлікт з Російською Федерацією за допомогою всеукраїнського референдуму. Якщо західні політики змушують нас йти на невигідні умови, таким спробам потрібно поставити заслін у вигляді позиції народу», - переконаний Віктор Балога.

 

Він впевнений, що українці підтримають будь-який сценарій, який гарантуватиме нам незалежність і територіальну цілісність і тому, головним союзником Президента має бути народ.

Останні новинивсі

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі