Позиція партії друкуватиДрукувати

Реформування держави

Віктор Балога: Державна служба – це не лише пузаті чиновники, а й сотні тисяч професіоналів, яких потрібно підтримувати
2015-07-07 09:09:00

Віктор Балога: Державна служба – це не лише пузаті чиновники, а й сотні тисяч професіоналів, яких потрібно підтримувати

Не підтримую і ніколи не підтримував ідею, що всі, хто працюють на державній службі – злодії і шахраї. Державна служба – це не лише пузаті чиновники, яких беруть на хабарі і потім крутять їх на всіх каналах. І не лише люди передпенсійного віку, у яких якщо не вічно обідня перерва, то закінчилися бланки. Це сотні тисяч професіоналів, молодих людей, у яких є сім’ї, діти і саме на таких людях тримається державна служба. Про це заявив лідер Єдиного Центру, народний депутат України Віктор Балога.

«І таких людей потрібно підтримувати. Звільняти усіх, у кого «обід», або «не працює система» і піднімати зарплату тим, хто хоче працювати. Дуже добре, що працівники Одеської ОДА зможуть отримувати достойні гроші, ще й мабуть в іноземній валюті. Погано, що лише вони. Бо чим гірші працівники решти 23-х обласних державних адміністрацій?», - запитав політик.

 

На його думку коли одним дають заохочення, а іншим ні – це страшенно демотивує людей. В Одесі після цього можливо працюватимуть краще, а в Полтаві скажуть: «А я чим гірший?».

 

«Якщо Штати хочуть допомогти Саакашвілі в Одесі, то їм варто було б підсилити цей регіон безпеково. Не просто навчанням патрульної поліції, а військовим контингентом. Ні для кого не є секретом, що нинішній голова Одеської ОДА – червона ганчірка для Путіна. Принаймні через це Москва зацікавлена в розхитуванні Одеси можливо навіть більше, ніж рік тому», - зазначив політик.

 

За його словами, якби США допомогли підготувати за стандартами НАТО, повністю обмундирувати і забезпечити найсучаснішою зброєю хоча б одну бригаду для прикриття Одеської області – це була б справді відчутна і актуальна допомога.

 

Останні новинивсі

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі