Позиція партії друкуватиДрукувати

Реформування держави

 Віктор Балога: Готовий співпрацювати з будь-ким, хто переловить усіх закарпатських бандитів та контрабандистів
2015-07-15 19:44:00

Віктор Балога: Готовий співпрацювати з будь-ким, хто переловить усіх закарпатських бандитів та контрабандистів

Від нового голови Закарпатської ОДА усі, в тому числі і я, очікують реальної боротьби з бандитизмом і контрабандою. А для цього потрібне повне очищення і реальні посадки у рядах місцевої міліції. Про це заявив лідер Єдиного Центру, народний депутат України Віктор Балога.

Він зазначив, що попередній голова ОДА таких повноважень не мав.

 

«Це можуть зробити лише ті, хто сидить у Києві. Ті, хто не те, що дає мовчазну згоду на контрабанду, а отримує з неї цілком реальні гроші. Саме у столицю тягнуться ниточки з кожної нелегально перевезеної пачки цигарок і кожного пакистанця, переправленого в ЄС», - вважає політик.

 

За його словами боротьба з контрабандою, як і з корупцією, починається тоді, коли на це є добро перших осіб у силовому блоці.

 

«Якщо таке «добро» буде, знищити контрабанду, як і бандитизм, можна за декілька тижнів. Тому, результат, або його відсутність, ми всі побачимо дуже швидко», - підсумував Віктор Балога.

 

Політик повідомив, що зі свого боку готовий співпрацювати з будь-ким, хто реально готовий переловити усіх закарпатських бандитів та контрабандистів.

Останні новинивсі

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі