Позиція партії друкуватиДрукувати

Реформування держави

Віктор Балога: Готовий підняти бюджетні надходження від імпорту в 2-3 рази
2015-08-03 10:45:00

Віктор Балога: Готовий підняти бюджетні надходження від імпорту в 2-3 рази

В Угорщині у справі по боротьбі з контрабандою уже провели перші затримання і суди. В Україні з цим борються виключно дешевою демагогією і повістками в АТО. Про це заявив лідер Єдиного Центру, народний депутат України Віктор Балога.

За його словами, якщо вже СБУ (а це - чи не єдина силова структура, яку ще не повністю зруйнувала корупція) заявляє, що за більше, ніж місяць "грузинських реформ" в Одеському порту все одно процвітають тіньові схеми, то це означає, що боротьба з контрабандою не ведеться.

 

«Чому? Тому, що контрабандою займаються не казкові контрабандисти, а влада, у співпраці з криміналітетом. Через це, боротьба з контрабандою, корупцією, виробництвом та збутом наркотиків ведеться лише для картинки. Бо усе нелегальне і незаконне і є бізнесом влади, який координується чиновниками на самих верхах», - переконаний політик.

 

Він вважає, що коли буде реальна боротьба з ввезенням на територію України товарів по чорних і сірих схемах, надходження до бюджету вже у вересні можуть зрости в 2-3 рази.

 

«А якщо Президенту і прем’єр-міністру з усією його командою реформаторів не вдасться зробити цього до кінця вересня, запросіть мене. Грошей за свою роботу не візьму – дайте 2 місяці часу і за умови повноважень та відсутності саботажу з боку уряду і Банкової, готовий підняти бюджетні надходження від імпорту в 2-3 рази. Можу відкрито запропонувати план перекриття чорних та сірих схем», - підкреслив Віктор Балога.

 

Політик зазначив, що головне, щоб у влади було реальне бажання боротися з контрабандою, а не просто працювати на картинку.

 

Останні новинивсі

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі