Позиція партії друкуватиДрукувати

Депутатська діяльність

Віктор Балога звернувся до Президента із проханням допомогти важкохворій молодій дівчині
2015-08-06 09:10:00

Віктор Балога звернувся до Президента із проханням допомогти важкохворій молодій дівчині

Вже не перший місяць я і наша команда боремося за життя молодої дівчини Тетяни Зейкан з Іршавського району Закарпаття, якій поставили досить таки невтішний діагноз. Ситуація серйозна, потрібна трансплантація серця. Але це не те питання, яке не можна вирішити, враховуючи можливості сучасної медицини. Питання лише в грошах, а це - 100 тисяч доларів. Сума - непідйомна для родини Тетяни, але для держави - це дрібниці. Особливо, коли йдеться про людське життя. Про це повідомив лідер Єдиного Центру, народний депутат України Віктор Балога.

«Ми зі свого боку робимо все можливе - знайшли для Тетяни лікарів, знайшли в Білорусі клініку, яка уже чекає її для проведення операції за умови оплати. Я, як народний депутат, в рамках своїх можливостей, задіяв до вирішення цього питання Міністерство охорони здоров'я, хоча рятувати людські життя - це їхній прямий обов'язок, а не робота народного депутата. Але, менше з тим, я подібну роботу робив завжди і буду робити доти, поки знатиму, що в моїх силах врятувати хоча б одне життя. Подяки я за це не прошу», - заявив політик.

 

За його словами робота з Міністерством охорони здоров'я призвела до того, що Тетяну Зейкан поставили на облік хворих, які потребують лікування за кордоном. Але, кошти для Тетяни надходитимуть помісячно і якщо все буде добре, то місяців через 2 можна буде зробити операцію.

 

Віктор Балогаа зазначив, що це можна би було вважати проміжним етапом до хепі-енду, але проблема в тому, що Тетяна, та всі інші, хто потребують трансплантації серця, можуть і не дочекатися цих двох місяців. Тут кожен день важливий. Доречі, таких, як вона, в Україні всього 30 чоловік, їхні проблеми можна вирішити за 1 день, якщо держава переживає за кожного громадянина.

 

«Бачить Бог, я використав усі свої можливості. Я не Міністр охорони здоров'я. Більше того, навіть Міністр не може вирішити це питання, якщо уряд не хоче, щоб людина мала право на життя», - зауважив народний депутат.

 

Він вважає своїм обов'язком публічно звернутися до Глави держави з проханням втрутитися в ситуацію.

 

«Пане Президенте, коли потрібно було влаштовувати нікому не потрібні розбірки на Закарпатті, гроші з держбюджету виділялися авансом. На демонстрацію сили пішло стільки коштів, що вистачило б на всіх, хто стоїть в черзі на пересадку серця. Найвищою цінністю держави, згідно Конституції, є людина і її життя. Ви, як Гарант Основного закону, можете втрутитись в ситуацію і показати всій Україні та громаді Закарпаття не лише найновітнішу техніку оборонпрому, а й приклад, як має працювати держава, коли її громадяни в біді. Ми з родиною Тетяни Зейкан, а також сім'ї інших хворих, чекаємо від Вас рішень. Сподіваємося, вони будуть швидкими і справедливими», - впевнений Віктор Балога.

 

Останні новинивсі

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі