Позиція партії друкуватиДрукувати

Російська окупація України

Віктор Балога: Дипломатична бюрократія Заходу не допомагає нашим громадянам уникнути незаконного переслідування з боку Росії
2015-08-27 12:13:00

Віктор Балога: Дипломатична бюрократія Заходу не допомагає нашим громадянам уникнути незаконного переслідування з боку Росії

Шановні посли країн-членів ЄС. Ми вам дуже вдячні за підтримку України у війні з Російською Федерацією. Ваша стурбованість і вимоги щодо звільнення наших політв'язнів Надії Савченко, Олега Сенцова, Олександра Кольченка, Миколи Карпюка заслуговує на повагу. Про це заявив лідер Єдиного Центру, народний депутат України Віктор Балога.

Однак на думку політика потрібно бути щирим і визнати, що це – не більше, ніж дипломатична бюрократія, яка, на жаль, не допомагає нашим громадянам уникнути незаконного переслідування.

 

«Вельмишановні пани посли Сполучених Штатів Америки та країн-членів ЄС, ваші уряди володіють дієвими інструментами впливу на Російську Федерацію, які дозволяють вирішити питання українських політв’язнів без зайвих публічних комунікацій та запровадження нових санкцій. Якщо ви, звичайно, бажаєте вирішення і цього питання», - наголосив Віктор Балога.

 

Останні новинивсі

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі