Позиція партії друкуватиДрукувати

Депутатська діяльність

Віктор Балога звернувся до Генпрокурора і Голови СБУ щодо поганої боротьби з наркоторгівлею на Закарпатті
2015-09-07 10:36:00

Віктор Балога звернувся до Генпрокурора і Голови СБУ щодо поганої боротьби з наркоторгівлею на Закарпатті

Не можу сказати, що після подій в Мукачеві, сценарій яких писався на Банковій, на Закарпатті нічого не змінилося. Змінилося. В області повністю зупинена робота по боротьбі з наркоторговцями. Таким чином, влада створила їм ідеальний "бізнес-клімат". Про це заявив лідер Єдиного Центру, народний депутат України Віктор Балога.

За словами політика всі, хто раніше були затримані за торгівлю наркотиками, відпущені і зараз займаються тим, чим і раніше. Цю інформацію можна легко перевірити.

 

Народний депутат звернувся до Генерального прокурора: «Пане Шокін, такої зухвалості не пам'ятаю давно. Складається враження, що державу повністю усунули від управління областю і віддали Закарпаття на відкуп криміналітету. Як народний депутат, прошу Вас дати найжорсткішу оцінку діям правоохоронців Закарпаття. Ситуація потребує, щоб Ви в неї терміново втрутилися».

 

Також Віктор Балога звернувся до Голови Служби безпеки України Василя Грицака: «Знаю, що Ваше відомство зробило багато, щоб припинити наркоторгівлю в області. Але, після 11 липня ваших спеціалістів з центрального апарату, які професійно виконували свою роботу, було відкликано. Вважаю, зараз у тісній співпраці з Генеральною прокуратурою, ви зможете припинити цю вакханалію, коли у містах області наркотики продають у відкриту. Міліція за всім цим лише спостерігає. Тому, надія лише на СБУ і Генеральну прокуратуру», - зазначив політик.

 

Останні новинивсі

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі