Позиція партії друкуватиДрукувати

Депутатська діяльність

Віктор Балога: Влада не виконує проголосовані Верховною Радою закони
2015-09-07 15:31:00

Віктор Балога: Влада не виконує проголосовані Верховною Радою закони

В інтернеті гуляє кустарно зроблена фальшивка про те, що я нібито не голосував за антикорупційний законопроект 2087а. Вочевидь, цей фейк розрахований на довірливих людей, які не користуються сайтом Верховної Ради. Бо насправді я голосував за цей законопроект і в цьому може переконатися кожен: http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/radan_gs09/ns_golos?g_id=2826. Про це заявив лідер Єдиного Центру, народний депутат України Віктор Балога.

На думку політик те, що законопроект не набрав необхідних голосів у другому читанні – це питання до коаліції, яка брала на себе зобов’язання боротися з корупцією і працювати чесно. В підсумку, лише з фракції БПП за законопроект №2087а не проголосувало 56 депутатів, серед яких, зокрема, Сергій Лещенко, Ірина Луценко та Олексій Порошенко.

 

«Але, питання в іншому. Я вже проголосував стільки різних, хороших, антикорупційних і люстраційних законопроектів, що скоро почне боліти великий палець правої руки. Але, проблема в тому, що влада ці закони не виконує. Проголосували ми за створення Антикорупційного бюро, а його немає. Проголосували за очищення влади, а люстровані мєнти і прокурори продовжують трудитися на корупційних потоках», - зазначив політик.

 

За його словами, те що стосується поширення фальшивок, то його це не засмучує, а навпаки – тішить.

 

«Я знаю, що замовник цієї кампанії сидить у місті Києві на вулиці Банковій. Якщо зі мною борються, відслідковують кожне моє слово, рахують кількість лайків під кожним дописом в соцмережах – значить мене бояться. А якщо тебе бояться, то рано, чи пізно ти перемагаєш. Навіть якщо твій опонент грає не чесно і поводить себе не по-чоловічому», - підкреслив політик.

Останні новинивсі

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі