Позиція партії друкуватиДрукувати

Східний фронт

Віктор Балога: Кольченка, Сенцова, Карпюка і Савченко порібно обміняти на російських спецназівців
2015-09-14 11:32:00

Віктор Балога: Кольченка, Сенцова, Карпюка і Савченко порібно обміняти на російських спецназівців

Якщо є можливість обміняти російських спецназівців Єрофєєва і Александрова на українців Олександра Кольченка, Олега Сенцова, Миколу Карпюка, Надію Савченко, то однозначно такою можливістю потрібно скористатися. Про це зявив лідер Єдиного Центру, народний депутат України Віктор Балога.

«Так, це обмін не рівнозначний, бо з одного боку – кадрові військовослужбовці, яких впіймали на місці злочину. З іншого – режисери, прості громадяни, люди, які чужого не хотіли – захищали своє, на своїй землі», - зазначив політик.

 

За його словами йти на обмін потрібно для того, щоб показати кожному громадянину України, що для держави він – найвища цінність. Що ми ніколи не залишимо нікого в біді. У свій час Ізраїль віддав Палестині більше 1 000 в’язнів за одного Капрала Шаліта. І цим Ізраїль показав не слабкість, а свою силу. Тим самим – підкріпив віру громадян у свою державу.

 

«Тому, пане Президенте, повернення в Україну Кольченка, Сенцова, Карпюка, Надії Савченко матиме для зміцнення бойового духу Збройних сил куди більше значення, ніж розуміння, що в наших тюрмах сидять двоє російських військових. Зважте на це, коли будете приймати рішення», - наголосив Віктор Балога.

Останні новинивсі

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі