Позиція партії друкуватиДрукувати

Депутатська діяльність

Віктор Балога: Яскраві представники кримінального світу отримують посади у владі
2015-09-15 10:57:00

Віктор Балога: Яскраві представники кримінального світу отримують посади у владі

Радником голови Мукачівської РДА (а отже – «смотрящім») призначено людину з оточення народного депутата Ланя, чий син працює його помічником. Останній є безпосереднім учасником бійні 11 липня. Саме він виступив ініціатором і організатором зустрічі на "Антаресі". Докази цього є в правоохоронних органах. З такими словами звернувся лідер Єдиного Центру, народний депутат України Віктор Балога до Президента.

У зв’язку з цим у нього є декілька запитань:

 

«1. Чому такі яскраві представники кримінального світу отримують посади у владі, а не коротають свої вечори на допитах?

 

2. Ланьо і його помічники займалися вербуванням і утриманням бойовиків для наметового містечка Антимайдану в Маріїнському парку. На їхніх руках – кров простих українців.

 

Скажіть будь ласка, пане Президенте, якщо такі люди отримують посади, то на якому Майдані Ви були – на тому, що біля Головпоштамту, чи на тому, що поруч з площею Конституції?

 

3. Невже Ви вважаєте, що народ зробив Вас Президентом для того, щоб Ви просували у владу людей, які продають наркотики закарпатським дітям, займаються бандитизмом і контрабандою?

 

4. Невже Ви з Москалем і справді вважаєте, що можна віддати владу бандитам, а вони, погрожуючи простим людям, змусять Закарпаття голосувати за владу?

 

5. Пане Президенте, невже Ланьо, Вілкул і Кернес – твої справжні друзі, а Ярош, Балога, Тягнибок – твої вороги? Якщо так, то у мене знову виникає питання, на якому з Майданів стояв нинішній Президент України?

 

6. І останнє. Як задалеко Ви, пане Президенте, готові зайти, боячись програти вибори на Закарпатті?», - запитує Віктор Балога.

 

Останні новинивсі

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі