Позиція партії друкуватиДрукувати

Депутатська діяльність

Віктор Балога: У парламенті – «ширка» і вона прекрасно себе почуває
2015-09-15 14:13:00

Віктор Балога: У парламенті – «ширка» і вона прекрасно себе почуває

Сьогодні парламент з п’ятого разу відправив у відставку голову Апарату ВР Валентина Зайчука. Я не голосував за його відставку лише тому, що розумію – його змусили піти. Про це заявив лідер Єдиного Центру, народний депутат України Віктор Балога.

 

За його словами це розуміли і в «Батьківщині», яка теж не голосувала за відставку Зайчука. Але, на виручку коаліції БПП-НФ, як завжди прийшов «Опозиційний блок». Саме завдяки їм, з п’ятої спроби голосування за відставку голови Апарату ВР набрало 238 голосів, 15 з яких дав Опоблок.

 

Політик зазначив, що до Зайчука є багато питань, але він був на своєму місці, людина знає свою роботу. Так, за ним є певні грішки, але в політику він не ліз, завжди намагався бути рівновіддаленим від усіх.

 

«І нехай після цього хтось скаже, що в парламенті немає «ширки». Вона є і прекрасно себе почуває, люди йдуть на місцеві вибори, спільно домовляються. Колишнім регіоналам – всюди тепла ванна. Не розумію одного, що «Батьківщина» і «Самопоміч» (останні, до речі, теж голосували за відставку Зайчука) роблять у цій компанії», - підкреслив Віктор Балога.

 

Останні новинивсі

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі