Позиція партії друкуватиДрукувати

Депутатська діяльність

Віктор Балога: Надіслав листи послам країн-членів Євросоюзу, Канади і США з проханням направити багато спостерігачів на вибори в Закарпатті
2015-09-24 13:48:00

Віктор Балога: Надіслав листи послам країн-членів Євросоюзу, Канади і США з проханням направити багато спостерігачів на вибори в Закарпатті

Як відомо, історія розвивається по спіралі. Хоча я б цього дуже не хотів. Наш штаб на Закарпатті володіє достатньо переконливими даними про те, що у день виборів проти нас по максимуму «включать» криміналітет. Про це заявив лідер Єдиного Центру, народний депутат України Віктор Балога.

За його словами набір методів буде класичним – підкуп, підвезення виборців, бандити з посвідченнями журналістів, напади на виборчі дільниці, погрози членам комісій, застосування сили до спостерігачів, довірених осіб і т.д.

 

Він нагадав, що полегшену версію такого сценарію намагалися втілити в Мукачеві при Януковичу на довиборах в Закарпатську обласну раду. Тоді ми такі намагання знівелювали. Але зараз, з боку влади ставки на багато вищі, тому 25 жовтня в Мукачеві можливо все.

 

«У зв’язку з цим, заздалегідь, за місяць до голосування я, як народний депутат, направив персонального листа кожному послу країни-члена Євросоюзу, а також послам Канади та США з проханням направити достатню кількість спостерігачів на виборчі дільниці Закарпаття. Можливо бандитів це не зупинить, бо вони відморожені на всю голову, але присутність іноземців точно не допустить розв’язання найбрудніших сценаріїв», - переконаний Віктор Балога.


Останні новинивсі

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі