Позиція партії друкуватиДрукувати

Депутатська діяльність

Віктор Балога звернувся до Генпрокурора з приводу тиску міліції на єдиноцентристів Закарпаття
2015-09-28 12:10:00

Віктор Балога звернувся до Генпрокурора з приводу тиску міліції на єдиноцентристів Закарпаття

Хотів би я помилитися у своєму прогнозі, але вибори на Закарпатті будуть одними із найбрудніших в Україні. А можливо і найбруднішими. Про це заявив лідер Єдиного Центру, народний депутат України Віктор Балога.

 

«Методи, якими команда президента веде виборчу кампанію в області, до болю нагадують 2004-й рік. Я вже говорив і про повістки усім, хто був у списку агітаторів на президентських виборах, і про залучення криміналітету», - зазначив політик.

 

За його словами зараз у гру вступили правоохоронні органи. Схема виглядає наступним чином: люди президента скаржаться в міліцію про те, що ніби то такі-то особи, в такому-то населеному пункті займаються підкупом виборців.

 

«За дивним збігом обставин, усі ці люди, на яких скаржаться – не бритоголові хлопці одного з нардепів-соратників нинішньої владної команди, а вчителі, лікарі, депутати районних рад, підприємці, члени нашої команди, які працюють в штабах «Єдиного Центру», - підкреслив Віктор Балога.

 

Після цього єдиноцентристам приходять виклики до слідчих, людей тягають по допитах, намагаються тиснути. Зрозуміло, що ніякого фактажу ні у міліції, ні у людей президента немає, влада просто діє за принципом, коли «тримайте злодія» найголосніше кричить сам злодій.

 

«Тому, з юридичної точки зору усе це безперспективно. Але важливо інше – людей зняли з роботи, зірвали зустріч з виборцями, не дали відвідати важливий захід, на який натомість відправили кандидата від влади і т.д. Тобто, чітко йде робота на деморалізацію нашої команди і на зрив роботи штабів. Бо в чесній конкуренції вони нас перемогти не зможуть», - вважає політик.

 

У зв’язку з цим народний депутат, звернувся до Генерального прокурора з вимогою дати оцінку діям працівників правоохоронних органів і тим керівникам, які ставлять їм завдання тиснути на політичних опонентів. Такі дії чітко підпадають під частину третю статті 364 Кримінального кодексу України «Зловживання владою або службовим становищем».

 

«А всім, хто носить погони, хочу нагадати, що влада має здатність змінюватися. Хто б і що вам не обіцяв, ви цих людей не знайдете, коли прийде час відповідати за незаконні дії. А цей день обов’язково настане», - підсумував Віктор Балога.

 

 


Останні новинивсі

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі