Позиція партії друкуватиДрукувати

Депутатська діяльність

Віктор Балога звернувся до Голови СБУ з проханням зупинити ввезення товарів без сплати податків на мільярди гривень
2015-09-29 16:48:00

Віктор Балога звернувся до Голови СБУ з проханням зупинити ввезення товарів без сплати податків на мільярди гривень

Змушений констатувати, що зі зміною влади на Закарпатті контрабанда набирає небачених масштабів. Про це заявив лідер Єдиного Центру, народний депутат України Віктор Балога.

За словами політик влада для картинки намагається ловити дрібних контрабандистів, знаходити спортивні літачки, якими місцеві кулібіни з обох боків переправляють цигарки, але в той же час вперто не помічає у себе під носом цілі контейнери з елітним товаром.

 

 

За його даними, в щоденному режимі через митні пости в межах Закарпаття в Україну завозиться по кілька фур брендового одягу елітних італійських марок.

 

«Кожен вантаж оцінюється в сотні тисяч євро. В супровідних документах зазначається, що це недорогий одяг китайського виробництва на 50 тисяч євро», - зазначив народний депутат.

 

Він підкреслив, що безпосередньо координацією щодо переправляння вантажів займаються керівники Управління «К» СБУ Закарпаття. Деякі з них роблять це навіть офіційно, через своїх близьких родичів.

 

«У мене є документальні сліди таких проходжень. Тому, як народний депутат, звертаюся до Голови Служби безпеки України з проханням порушити кримінальне провадження та зупинити ввезення товарів без сплати податків на мільярди гривень», - наголосив Віктор Балога.

 

Він заявив, що як громадянин, не хоче псувати репутацію всієї спецслужби, в якій, на відміну від МВС, працює багато патріотів. Тому, усі наявні докази можу представити співробітнику Служби безпеки України, якого на це уповноважить Василь Грицак.

 

«А якщо ж моя заява залишиться без реакції, буду змушений наявні в мене докази передати засобам масової інформації. Але розраховую, що СБУ не змусить розчаруватися в собі і сама розбереться з нечесними людьми у своїх рядах», - підкреслив Віктор Балога.

Останні новинивсі

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі