Позиція партії друкуватиДрукувати

Депутатська діяльність

Віктор Балога звернувся до Генпрокурора щодо тісної співпраці влади і криміналітету на Закарпатті
2015-10-13 16:17:00

Віктор Балога звернувся до Генпрокурора щодо тісної співпраці влади і криміналітету на Закарпатті

Списки кандидатів в депутати на Закарпатті не перестають дивувати і шокувати. Якщо вам мало ромського кримінального авторитета в списках "Солідарності", то як вам професійний кіллер у "Відродженні"? Про це заявив лідер Єдиного Центру, народний депутат України Віктор Балога.

За його словами саме від цієї партії, франшизу на яку по Закарпаттю отримав народний депутат Ланьо, в Міжгірську районну раду балотується житель села Колочава 1972 року народження Ситар Іван Павлович. Можливо, комусь з вас це ні про що не говорить, але закарпатці добре знають про кого йдеться.

 

«Це - професійний кіллер, який був засуджений до 15 років позбавлення волі за вбивсто Михайла Токаря, більш відомого як "Геша". Це був найбільш резонансний злочин на Закарпатті часів 90-х. Про нього згадують і сьогодні, коли висувають різні версії, кому було вигідне вбивсто "Геші"», - зазначив політик.

 

На його думку поява Ситаря в списках "Відродження" якраз все розставляє на свої місця. Справа в тому, що Ланьо, він же "Блюк", після вбивста "Геші" успадкував частину його імперії. Ситар був безпосереднім виконавцем цього злочину. Зараз Ланьо на Закарпатті контролює "Відродження", а виконавець найбільш гучного вбивства 90-х балотується від цієї партії в депутати.

 

«Взаємозв'язок більше, ніж очевидний. Тому я, як народний депутат, звернувся до Генерального прокурора з вимогою перевірити наведені дані та вжити відповідних заходів реагування. Окрім того, звертаю увагу на погіршення криміногенноі ситуації в регіоні. Усе це - наслідок тісної співпраці влади і криміналітету», - підсумував Віктор Балога.

Останні новинивсі

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі