Позиція партії друкуватиДрукувати

Депутатська діяльність

Віктор Балога: Влада на Закарпатті вступає в союзи не лише з криміналітетом і Медведчуком, а й з
2015-10-19 09:13:00

Віктор Балога: Влада на Закарпатті вступає в союзи не лише з криміналітетом і Медведчуком, а й з "русинами"-сепаратистами

Принцип "ворог мого ворога – мій друг" привів владу до того, що на Закарпатті вони вступають в союзи не лише з місцевим криміналітетом і Медведчуком, а й з "русинами"-сепаратистами. Так-так з тими самими "русинами", які то проголошують "незалежність", то закликають Путіна на Закарпаття. Про це заявив лідер Єдиного Центру, народний депутат України Віктор Балога.

На його думку  українці мало обізнані в цих питаннях, бо нинішня влада, як і попередня, разом зробили багато для того, щоб слово "русин" стало синонімом визначенню "сепаратист". Хоча насправді закарпатців, які називають себе русинами, можна поділити на дві групи: перші - воюють в АТО, допомагають 128-й бригаді і бачать своє майбутнє лише в складі України. Другі "русини" - сидять на російських грошах, мають на території Закарпаття своїх кураторів з ФСБ РФ і час від часу займаються провокаціями.

 

«Перших не те, що значно більше. Просто другі - це маргінальна групка, кілька десятків людей. Масовість їхнього руху підтримує картинка на російському телебаченні і міфи про русинів, які часто поширюють представники нашої влади. Перші не несуть загроз українській державності. Других ми успішно локалізували і маргіналізували. А їхнього лідера змусили тікати на територію Росії», - повідомив народний депутат.

 

Однак, за його словами, "русини"-сепаратисти зі зміною влади на Закарпатті почали виходити з підпілля. Це почалося ще в часи появи руху "Український вибір", який допомагав їм в різних проектах. А зараз люди президента на Закарпатті почали з ними активно загравати - голова ОДА використовує русинську говірку і всіляко намагається залучитися їхньою підтримкою, яка складе аж кількасот голосів на підтримку "Солідарності" на Закарпатті.

 

«Лідер сепаратистів, який сидить в Москві і якого ми з нетерпінням чекаємо на нашій гостинній землі, щоб навчити його любити Україну, офіційно виступив на підтримку кандидатів від партії "Відродження" і їхнього претендента на посаду міського голови Мукачева та недалекого родича Медведчука Івана Чубірка. А "Відродження" на Закарпатті, як я уже говорив, контролює народний депутат Ланьо, до якого у правоохоронців немає жодних питань. Бо він з перших днів став їхньо опорою на Закарпатті», - зазначив Віктор Балога.

 

На його думку влада випустила з пляшки джина, з яким точно не зможе впоратися. Якщо "Відродження", за підтримки сепаратистів пройде в обласну раду, то це заявка на ще одне Придністров'я.

 

«Нинішня влада з області поїде, бо вони тут ніколи не жили, і залишать нас знову сам-на-сам з цією проблемою. Тому, як народний депутат, звертаюся до Голови СБУ з вимогою перевірити заяви так званої "ПРЕЗИДИИ СЕТЕВОГО РУСИНСКОГО ДВИЖЕНИЯ" щодо підтримки діяльності партії "Відродження" на Закарпатті, а також факт співпраці цієї політичної сили з сепаратистськими рухами. Розраховую, що реакція буде швидкою і рішучою», - підсумував Віктор Балога.

 

Останні новинивсі

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі