Позиція партії друкуватиДрукувати

Депутатська діяльність

Віктор Балога направив депутатське звернення щодо інциденту з хабарем на суму 50 000 доларів на Одеській митниці
2015-10-19 13:36:00

Віктор Балога направив депутатське звернення щодо інциденту з хабарем на суму 50 000 доларів на Одеській митниці

Завдяки пильності Дмитра Гнапа, історія з дівчатами на Одеській митниці заграла новими фарбами. Як виявилося, не так давно іншу здібну брюнетку затримали на хабарі в 50 тисяч доларів. І голова Одеської ОДА писав про це у Facebook, але потім чомусь цей пост видалив. Про це заявив лідер Єдиного Центру, народний депутат України Віктор Балога.

За його словами журналістам вдалося дізнатися, що молодій чиновниці допомогли втекти, місце її знаходження не відоме. Також усі, включаючи голову СБУ, Генерального прокурора і Президента зробили вигляд, що нічого не бачать і нічого не знають.

 

«Вирішив скористатися статусом народного депутата і направив їм депутатські звернення з вимогою надати відповідь на 4 простих запитання:

 

1. Чи дійсно у жовтні 2015 року працівниками правоохоронних органів (СБУ) проводилось затримання високопосадовця Одеської митниці Лариси Ареф’євої при спробі отримання нею хабара в сумі 50 000 доларів, і які підрозділи проводили її затримання?

 

2. Чи внесено за цим фактом відповідну інформацію до Єдиного реєстру досудових розслідувань?

 

3. Чи мав місце факт втечі підозрюваної при її затриманні?

 

4. Чи відомо правоохоронним органам місцезнаходження підозрюваної Лариси Ареф’євої і коли відносно неї буде вирішуватись питання про обрання запобіжного заходу?

 

Якщо, згідно закону, на пост Дмитра Гнапа на Facebook вони реагувати не зобов’язані, то з депутатським зверненням усе з точністю до навпаки. Час пішов. Розраховую на швидку і об’єктивну відповідь», - зазначив Віктор Балога.

Останні новинивсі

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі