Позиція партії друкуватиДрукувати

Депутатська діяльність

Віктор Балога: Можливість забирати у депутатів мандат утворить парламент рабів
2015-10-20 13:51:00

Віктор Балога: Можливість забирати у депутатів мандат утворить парламент рабів

Насправді, ініціатива Президента про те, що депутатів потрібно позбавляти мандату за три прогули без поважних причин, має набагато більше спільного з бажанням загнати у стойло саму фракцію БПП, ніж з налагодженням ефективної роботи парламенту. Про це заявив лідер Єдиного Центру, народний депутат України Віктор Балога.

На його думку ситуація вийшла з-під контролю, навіть депутат из пропрезидентської фракції взяли собі за звичку «хворіти» в день резонансних голосувань. Бо ніхто з них собі не ворог і не хоче йти на дно разом зі всіма пасажирами «Титаніка». Вже не кажучи про те, що коаліція, яка навіть після виходу РПЛ має нараховувати понад 270 депутатів, не знаходить 226-ти голосів за такі рішення, як звільнення членів уряду.

 

«Не маю нічого проти боротьби за поліпшення дисципліни у Верховній Раді. З нетерпінням чекаю, коли нарешті знайдеться голова Верховної Ради, який впровадить сенсорну кнопку. Але ігри у позбавлення мандатів в країні з несталою демократією і президентом з диктаторськими замашками – це занадто», - вважає політик.

 

На його думку якби такі повноваження були в Конституції часів Віктора Януковича, впевнений, мандати забирали б не лише у депутатів Балоги, Власенка і Домбровського. З кожного опозиціонера зробили б злісного прогульника, в той час, як у своїх, які ніколи не показувалися в Раду, завжди були б правильні довідки і поважні причини.

 

«На прикладі Мосійчука і того ж «регіонала» Мельника, якого не так давно випустили з-під домашнього арешту, ми бачимо, що вибіркове правосуддя працює ефективніше, ніж закон. Додайте до цього можливість забирати в депутатів мандат, і отримаєте парламент рабів. А там і до повної диктатури рукою подати», - підсумував політик.

 

Останні новинивсі

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі