Позиція партії друкуватиДрукувати

Депутатська діяльність

Віктор Балога: Володіти навиками розвідника не обов’язково, щоб побачити політичну корупцію у владі
2015-10-29 16:41:00

Віктор Балога: Володіти навиками розвідника не обов’язково, щоб побачити політичну корупцію у владі

Результати влади на Закарпатті змусили одних людей Президента підняти повстання проти інших людей Президента. І це за версією голови ОДА. На це звернув увагу лідер Єдиного Центру, народний депутат України Віктор Балога.

 

Він зазначив, що у своєму зверненні голова Закарпатської ОДА говорить про 400 тисяч доларів на виборчу кампанію кандидата на посаду міського голови Ужгорода від БПП «Солідарність».

 

«Не буду говорити, скільком літнім закарпатцям за ці кошти можна було полікувати катаракту, скільки можна було оздоровити дітей, хворих на ДЦП, скільки інструментів, запчастин і теплого одягу можна було передати землякам зі 128-і бригади. Я так кажу, бо маю на це моральне право, адже кожного місяця з власної кишені фінансую кілька таких випадків», - повідомив політик.

 

Народний депутат просить Генерального прокурора розібратися – чи були кошти, в еквіваленті 400 тисяч доларів, зачислені у виборчий фонд кандидата від БПП. Адже згідно законодавства, на ведення виборчої кампанії можна використовувати лише кошти виборчих фондів.

 

«Якщо цього зроблено не було, то є всі підстави підозрювати, що чорний кеш був використаний для скупки голосів. Це єдине, що мене цікавить у офіційному зверненні голови Закарпатської ОДА. А те, що БПП «Солідарність» брав гроші за висунення кандидатів – це, мабуть, ні для кого не є новиною. Достатньо подивитися на списки цієї політичної сили і все стане зрозуміло», - підсумував Віктор Балога.

 

Останні новинивсі

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі