Позиція партії друкуватиДрукувати

Депутатська діяльність

Василь Петьовка відправив Прем’єр-міністру запит з проханням виділити кошти на реконструкцію ДНЗ
2015-11-16 12:14:00

Василь Петьовка відправив Прем’єр-міністру запит з проханням виділити кошти на реконструкцію ДНЗ "Веселка" у Тересві

Народний депутат України Василь Петьовка продовжує допомагати мешканцям Тячівщини з вирішенням їх проблем. Так, зокрема, цього разу, він надіслав депутатський запит на ім'я прем'єра щодо виділення коштів Тересвянській селищній раді Тячівського району Закарпатської області для реконструкції ДНЗ «Веселка»

У своєму запиті Василь Петьовка зазначив, що до нього, як до народного депутата України, надійшло звернення виборців та депутатів Тересвянської селищної ради Тячівського району Закарпатської області, з проханням посприяти селищній раді в одержанні коштів з Державного бюджету на проведення реконструкції дошкільного навчального закладу «Веселка».

  

У своєму зверненні заявники зазначають, що у селищі Тересва проживає близько 7,5 тис. мешканців. Щорічно у селищі народжується понад 130 діток дошкільного віку. Для виконання основних завдань дошкільної освіти в селищі Тересва у даний момент діє тільки один дошкільний навчальний заклад, у якому через неможливість розширення наявних місць виховується тільки 80 діток.

 

Наявна кількість місць у дошкільному навчальному закладі не в змозі забезпечити потреби громади у дошкільній освіті, через що тересвянці змушені влаштовувати своїх дошкільнят у ДНЗ сусідніх сіл та навіть довозити у райцентр, що спричиняє незручності та додаткові витрати.

 

У той же час, на території селищної ради знаходиться дошкільний навчальний заклад «Веселка» комунальної форми власності, який за умови проведення у ньому реконструкції зможе забезпечити утримання 280 відвідувачів-дошкільнят. З цією метою у вересні 2015 року Тересвянською селищною радою було укладено договір на виконання робіт з реконструкції закладу «Веселка» на загальну суму 8 812 956,00 гривень.

 

Самостійно забезпечити фінансування вказаних робіт з реконструкції дошкільного навчального закладу «Веселка» селищна рада не в змозі. Зокрема у 2015 році Тересвянська селищна рада у своєму бюджеті передбачила 1 500 000,0 гривень на фінансування вказаних робіт. У наступному бюджетному році селищна рада також готова виділити капіталовкладення на реконструкцію закладу, однак цих коштів буде вкрай недостатньо для відновлення функціонування садочка «Веселка».

 

«Враховуючи підвищену та нагальну необхідність територіальної громади селища Тересва у збільшенні місць у дошкільних навчальних закладах, керуючись частиною п’ятою статті 15 Закону України «Про статус народного депутата України», прошу Вас передбачити у проекті Державного бюджету України на 2016 рік кошти у розмірі 6,0 млн. грн. для проведення реконструкції дошкільного навчального закладу «Веселка» Тересвянської селищної ради Тячівського району Закарпатської області», - зазначив у зверненні народний депутат України Василь Петьовка.

 

Останні новинивсі

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі