Позиція партії друкуватиДрукувати

Депутатська діяльність

Балога – Порошенку: Сьогодні Ви очолюєте корупцію
2015-11-20 11:10:00

Балога – Порошенку: Сьогодні Ви очолюєте корупцію

Президент Порошенко хотів бачити на Закарпатті демократичну коаліцію, про що він говорив мені особисто і потім повторив це публічно. В моєму розумінні, демократичною може називатися та коаліція, у якій немає «Опозиційного блоку», бандитів і колишніх членів Партії регіонів. Про це заявив лідер Єдиного Центру народний депутат України Віктор Балога.

«Якщо говорити конкретно про Закарпатську обласну раду, то така коаліція можлива у форматі партій «Єдиний Центр», яка зайняла перше місце на виборах, БПП «Солідарність», якщо вона вважає себе демократичною, «Батьківщини» і «КМКС» Партії угорців України», - переконаний політик.

 

За його словами Петро Порошенко, як виявилося, демократичною вважає коаліцію БПП з «Відродженням» і «Опозиційним блоком». Заради такої «демократії» авторитарна Банкова готова ламати кабінки для голосування і «мінувати» сесію Закарпатської обласної ради, що ми вчора спостерігали.

 

«Пане Порошенко, розумію, що телевізор повністю під Вашим контролем і більшість українців не в курсі, що Ви водите дружбу з «регіоналами» і влаштовуєте погроми на першій сесії Закарпатської обласної ради. Вам здається, якщо про це не говорять в київських маршрутках і вінницьких трамваях, то це не є проблемою для Вас особисто», - зазначив Віктор Балога.

 

За його словами громада Закарпаття все прекрасно розуміє і без телевізора. Люди бачать ким є друзі Президента, помічають, що контрабанду почали возити приватними літачками, і яку роль в цьому процесі грають призначені Гарантом чиновники.

 

«Ви продовжуєте налаштовувати проти себе цілу область, у якій Вас і так не дуже люблять. Вам весь світ говорить, що потрібно побороти корупцію, то чому Ви скуповуєте депутатів і роздаєте посади, коли Вашій з бандитами коаліції не вистачає голосів? Сьогодні Ви очолюєте цю корупцію. І той цирк, який вчора в Ужгороді влаштували Ви з «Опозиційним блоком», відбувався на очах у консула Угорщини, з чим окремо хочу Вас привітати. Ви на правильному шляху. Але це Ваш вибір і Вам нести за нього відповідальність», - підсумував політик.

 

Останні новинивсі

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі