Позиція партії друкуватиДрукувати

Депутатська діяльність

Віктор Балога: Штатам потрібно достукатися не до сердець, а до гаманців корупціонерів
2015-12-08 13:19:00

Віктор Балога: Штатам потрібно достукатися не до сердець, а до гаманців корупціонерів

Дуже сильна промова Джозефа Байдена у Верховній Раді. Відчувається рівень, політичний досвід, якого український парламент ще не бачив. Про це заявив лідер Єдиного Центру, народний депутат України Віктор Балога.

«Стало зрозуміло, що наш великий друг точно вболіває за Україну більше, ніж Президент Порошенко. Але слова Байдена – це спроба достукатися до сердець. З цими думками робилася революція, але українська влада не живе за такими принципами», - вважає політик.

 

За його словами американці знають про що говорять коли заявляють, що такої корупції, як в Україні, більше немає ніде в демократичному світі. Але зараз час не вмовляти українську владу, а жорстко діяти.

 

«Штатам потрібно достукатися не до сердець корупціонерів, а до гаманців. Розумію, що не все можна говорити прямо. Але набагато ефективніше включити всі механізми тиску на корупціонерів від влади, взявши під контроль їхні таємні рахунки по всьому світу. Це була б найкраща допомога народу. Тоді представники влади розуміли б що їм немає куди тікати. По-іншому до них просто не доходить», - переконаний Віктор Балога.

Останні новинивсі

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі