Позиція партії друкуватиДрукувати

Російська окупація України

Віктор Балога: Рукостискання Павла Клімкіна і представника Росії в ООН Віталія Чуркіна ображає кожного українця
2015-12-14 16:31:00

Віктор Балога: Рукостискання Павла Клімкіна і представника Росії в ООН Віталія Чуркіна ображає кожного українця

Президент України, як найвища посадова особа, яка згідно Конституції відповідає за зовнішню політику, має дати належну оцінку рукостисканням свого підлеглого Павла Клімкіна і представника РФ в ООН Віталія Чуркіна. Так вважає лідер Єдиного Центру, народний депутат України Віктор Балога.

На його думку така поведінка принижує кожну українську сім’ю, яка втратила у цій війні близьку людину.

 

«Цей жест – плювок в обличчя кожному українцю, який забрав гроші у сім’ї і передав їх для перемоги у війні. Це рукостискання ображає кожного волонтера, який став тилом для Збройних сил», - переконаний політик.

 

За його словами якщо дипломат за освітою Петро Порошенко мовчить з приводу поведінки Міністра закордонних справ, значить він підтримує і поділяє таку позицію.

«І я не бачу в цьому нічого дивного. Для мене було загадкою, чому наш президент призначив представником України в ООН Володимира Єльченко. Я добре знаю цю особу ще з часів роботи в Секретаріаті Президента. У свій час я був ініціатором його звільнення з посади посла в Республіці Австрії, коли з оперативних джерел стало відомо, що він працює в інтересах Російської Федерації», - зазначив Віктор Балога.

 

Політик не здивувався, коли Янукович призначив послом у Російській Федерації саме Єльченка. Однак йому дивно, чому Порошенко саме зараз відправляє його представляти інтереси України в ООН.

 

«І як після цього не повірити, що Банкова перебуває у певних домовленостях з Москвою, про що вже й так здогадуються усі, в тому числі і наші партнери на Заході?», - підсумував народний депутат.

 

Останні новинивсі

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі