Позиція партії друкуватиДрукувати

Депутатська діяльність

Віктор Балога: Завдяки Президенту сьогодні Закарпаття повертається у минуле
2015-12-23 12:25:00

Віктор Балога: Завдяки Президенту сьогодні Закарпаття повертається у минуле

На Закарпаття повертаються не лише такі ганебні речі, як бандитизм, контрабанда і вирубка лісу, а й збір коштів на лікування за кордоном. На це звернув увагу лідер Єдиного Центру, народний депутат України Віктор Балога.

За його словами раніше вдалося повністю викорінити на Закарпатті випадки, коли люди продають останнє і просять кошти на лікування. Просто виділялись необхідні суми з бюджету області.

 

«Закарпатці на деякий час забули, що таке бути жебраками, але зараз обласна програма «Турбота» не працює. Тому, люди знову ходять з протягнутою рукою. Останній такий випадок – Софійка Андрусь, якій поставили страшний діагноз: синдром Веста. На лікування потрібно понад 70 тисяч євро», - зазначив політик.

 

Як народний депутат, він направив звернення щодо виділення необхідних коштів з бюджету області.

 

«Це великі гроші для родини, але цілком підйомні для обласного, не те, що державного бюджету», - переконаний політик.

 

За його словами раніше на Закарпатті кошти для хворих виділялися за замовчуванням і без чиїхось звернень. Управління охорони здоров’я відслідковувало кожен такий випадок, працювала команда, яка поставила цей процес на системні засади.

 

«Але Президент України Петро Порошенко, який виступає Гарантом конституційного права на безоплатну медицину, не лише сам не продукує якісних змін, а руйнує чужі досягнення. Завдяки йому сьогодні Закарпаття повертається у минуле, яке не прогнозує краю нічого хорошого», - підсумував Віктор Балога.

 

Останні новинивсі

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі