Позиція партії друкуватиДрукувати

Російська окупація України

Віктор Балога: Приїзд Гризлова в Київ це повернення Росії в українську політику
2016-01-12 16:23:00

Віктор Балога: Приїзд Гризлова в Київ це повернення Росії в українську політику

Хотів би знову повернутися до вчорашнього приїзду в Україну Бориса Гризлова. Адже це не просто літак сів у Борисполі. Це тріумфальне повернення Росії в українську політику. Це демонстрація присутності і впливу. Так вважає лідер Єдиного Центру, народний депутат України Віктор Балога.

«Це і є той парад перемоги на Хрещатику, про який усі говорили. Але він не на танках і в центрі Києва не висить триколор, бо зараз XXI століття, а не XIX, але по своїй суті і по символізму – це парад перемоги на Хрещатику, замість українського параду перемоги в Севастополі», - переконаний політик.

 

За його словами Борис Гризлов не просто прилетів поговорити. Його візит – це і демонстрація сили, і демонстрація того, що українська влада пішла на поступки. Вона це робила і раніше, але кулуарно. А цього разу – все відкрито.

 

«Не хочу вірити, що Гризлов просто прилетів зустрітися з Кучмою та іншими учасниками Тристоронньої групи. Це можна зробити на будь-якій іншій території. Він прилетів розмовляти з першими особами держави. І не про газ, як намагаються нав’язати суспільству, а про план капітуляції. А саме – як Україна здасть Донбас, а разом і з ним і частину власного суверенітету», - впевнений народний депутат.

 

На думку політика ні для кого не є секретом, що українська влада хоче заспокоїти Росію будь-якою ціною. У них для цього є бажання, але немає голосів у ВР і головне – немає розуміння як втілити цей план так, щоб власний народ не виніс з кабінетів вперед ногами.

 

«Усе це є наслідком підкилимних домовленостей, які тривали протягом останніх півтора року. Їх можна було б виправдати, якби за цей час Україна стала сильнішою у військовому і економічному плані і провела необхідні реформи. Але сьогодні ми слабші, ніж були після Майдану, героїзм наших солдат не замінить сучасну військову техніку, реформу ЗСУ, ріст ВВП і укріплення національної валюти», - зазначив Віктор Балога.

 

Він вважає, що влада стоїть перед вибором – зривати кулуарні домовленості і йти на конфлікт, у якому не переможе. Або, задуривши голову народу України, реалізувати усі забаганки сусіда. І перший, і другий варіант не гарантує перемогу і навіть не залишає на неї шансів.

 

«Проте у нас залишається третій шлях – обнулити владу. А саме – піти на перевибори, як парламентські, так і президентські, і тим самим нівелювати таємні домовленості, які досягалися на рівні конкретних осіб, а не держав», - вважає політик.

 

На його думку це дозволить Україні, а не першим особам, почати усе з чистого листа. І таким чином отримати ще один шанс на збереження власного суверенітету і вирішити конфлікт на Донбасі на більш прийнятних умовах.

 

Однак, за його словами, перші особи України швидше зламають суспільство через коліно, ніж відмовляться від влади. Перш за все через власну жадібність, а також через страх, що їхні наступники піддадуть ревізії кожен їхній крок і кожну корупційну оборудку. В такому разі їм просто не залишиться куди втікати.

 

Останні новинивсі

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі