Позиція партії друкуватиДрукувати

Депутатська діяльність

Віктор Балога пропонує посилити відповідальність за публічне заперечення окупації Росією територій України
2016-01-15 09:16:00

Віктор Балога пропонує посилити відповідальність за публічне заперечення окупації Росією територій України

Лідер Єдиного Центру, народний депутат України Віктор Балога зареєстрував у Верховній Раді проект Закону України щодо посилення відповідальності за публічне заперечення тимчасової окупації територій України Російською Федерацією.

Метою цього законопроекту є захист національних інтересів України, а також недопущення випадків публічного ігнорування суверенітету України.

 

Проектом передбачається внести зміни до Закону України «Про забезпечення прав і свобод громадян та правовий режим на тимчасово окупованій території України», визначивши протиправність публічного заперечення тимчасової окупації Російською Федерацією частини території України - Автономної Республіки Крим і міста Севастополя,  виготовлення та розповсюдження матеріалів з таким запереченням.

 

Також пропонується внести зміни до Закону України  «Про Cлужбу безпеки України», надавши відповідним підрозділам право ініціювати судову заборону на здійснення господарської діяльності суб’єктами господарювання, службові особи яких публічно заперечують тимчасову окупацію, а так само виготовляли та розповсюджували матеріали з таким запереченням.

 

На думку автора, прийняття законопроекту створить додаткові гарантії припинення та попередження порушень територіальної цілісності та державного суверенітету України з боку Російської Федерації, консолідує зусилля України та світового співтовариства  з протидії агресії Росії.

 

Посилання на документи

Останні новинивсі

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі