Позиція партії друкуватиДрукувати

Східний фронт

Віктор Балога: Україні потрібен референдум по Донбасу
2016-01-20 15:17:00

Віктор Балога: Україні потрібен референдум по Донбасу

Схоже, наміри влади протягнути «особливий статус» Донбасу через парламент зазнали фіаско. Принаймні поки що. Так вважає лідер Єдиного Центру, народний депутат України Віктор Балога.

На його думку зараз у Банкової є два варіанти:

1. Продовжити махлювати, чим вони і почали займатися, з надією на те, що 300 голосів таки знайдеться. Але якщо це не принесло результату з першої спроби, то не факт, що вийде з другої.

2. Вчинити по-чесному і винести це питання на всеукраїнський референдум.

 

«Особисто я вже давно агітую за другий варіант, і час показав, що альтернативи йому немає. Оскільки референдум вирішує одразу декілька питань:

 

- Банковій не потрібно ламати депутатів через коліно, серед яких значна частина членів президентської фракції;

 

- такий сценарій є найбільш демократичний і унеможливлює подальший суспільний розкол в питанні Донбасу;

 

- жоден учасник переговорів по українському питанню не зможе піддати сумніву результати народного волевиявлення», - переконаний Віктор Балога.

 

Він вважає, що далі вибір за Банковою. Або вони знову спробують вирішити питання через парламент, тим самим провокуючи людей на агресивну відповідь. Або дадуть можливість народу України вирішити самостійно, в якій країні вони хочуть жити.

 

«Але в будь-якому разі, відсутність 300 голосів у ВР – це хороша нагода почати все з чистого листа і вирішити питання Донбасу на більш вигідних для нас умовах. І якщо Банкова піде шляхом референдуму, я буду першим, хто підтримає такий сценарій», - підсумував Віктор Балога.

Останні новинивсі

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі