Позиція партії друкуватиДрукувати

Депутатська діяльність

Віктор Балога привітав з Днем Соборності України
2016-01-22 11:19:00

Віктор Балога привітав з Днем Соборності України

Дорогі друзі, вітаю вас з Днем Соборності України. Сили, терпіння і віри у краще майбутнє для нашої держави. З такими словами звернувся до українців лідер Єдиного Центру, народний депутат України Віктор Балога з нагоди свята.

 

За його словами на жаль, сьогодні у боротьбі за Соборну Україну можемо покладатися лише на самих себе.

 

«Влада, яка здає території, не веде жодної роботи над побудовою Єдиної Помісної Православної Церкви, що є одним із головних елементів Соборності, не має морального права вітати когось з цією знаковою подією, а тим більше – відзначати її», - переконаний політик.

 

На його думку у поняття «Соборність» влада вкладає зовсім інший зміст – зібрати навколо себе тих, хто може зробити щось корисне для себе, а не для держави. Коли всі хабарники і казнокради разом, не залежно від партії і приналежності до попереднього режиму – це і є їхня «Соборність» по-новому.

 

І якщо сьогодні хтось і дбає про нашу єдність, так це – волонтери, яким ставлять палиці в колеса, добровольці, яких кидають в СІЗО, бійці Збройних сил, яких влада не цінує і не поважає Це кожен громадянин, якому не байдуже. Завдяки вам і всупереч діям влади, ця держава ще існує в тому вигляді, як ми її бачимо. Тому, зі святом вас!», - привітав Віктор Балога.

 

Останні новинивсі

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі