Позиція партії друкуватиДрукувати

Російська окупація України

Віктор Балога: Президент має публічно відмовитися від надання особливого статусу Донбассу
2016-01-27 11:48:00

Віктор Балога: Президент має публічно відмовитися від надання особливого статусу Донбассу

Наш Президент вустами Віктора Медведчука тролить прем’єр-міністра України, коли той вимагає референдуму з питань окупованого Донбасу. А це – абсолютно принизлива і ганебна поведінка, яка не личить Главі держави. Про це заявив лідер Єдиного Центру, народний депутат України Віктор Балога.

 

«Натомість Путін заявляє, що Донбас у складі України – це помилка Леніна, який будував радянський Союз не так, як хотів би Сталін. Що Крим – це помилка Хрущова. Секретар Радбезу РФ говорить, що «Донбас – це Україна», але потрібно виконати Мінські угоди», - зазначив політик.

 

За його словами він знає, яку вигоду з Мінських угод винесе Росія. Які переваги отримає Франція та Німеччина. Навіть Білорусь знімає з цього процесу репутаційні бонуси.

 

«А хтось може мені відповісти, що в стратегічній перспективі від Мінських угод отримає Україна, окрім міни уповільненої дії під нашою державністю? Нічого. Хіба що вершки з цієї афери зможуть зняти окремі політики, продавши всю державу», - переконаний Віктор Балога.

 

За його словами якщо наш Гарант не відноситься до останніх, він повинен публічно відмовитися від цього утопічного і руйнівного рішення щодо надання особливого статусу Донбасу.

 

«В протилежному разі українці дуже швидко зрозуміють, що мають справу не з українським патріотичним президентом, а з маріонеткою Путіна та Медведчука, без яких він і кроку зробити не може», - підсумував Віктор Балога.

 

Останні новинивсі

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі