Позиція партії друкуватиДрукувати

Східний фронт

Віктор Балога: Це ганьба для країни – на другий рік війни не мати елементарних речей: взуття, форми, наметів
2016-02-09 18:42:00

Віктор Балога: Це ганьба для країни – на другий рік війни не мати елементарних речей: взуття, форми, наметів

Поки людям забивають баки різними дурницями, поки в Києві дерибанять посади, маємо фактично бунт військовослужбовців 53-ї бригади, які сплять у дірявих наметах і на вошивих матрацах. Про це заявив лідер Єдиного Центру, народний депутат України Віктор Балога.

На його думку це і є різниця між показухою і реальністю. Нам показують нову форму, а по факту бачимо хлопців у валянках, добре, хоч не в постолах.

 

За словами народного депутата марш військових на Миколаїв більше нагадує не армію переможців, а марш військовополонених. Така армія не може не те, що перемогти, а оборонятися.

 

«І це питання не до тих хлопців, які фактично є добровольцями, бо взяли повістки і пішли на війну. Це питання до влади, яка в телевізорі каже, що армія готова будь-кому «дати по зубах», що склади завалені майном а харчування – найкраще в світі, а по факту хлопці просять, щоб їм раз на тиждень хоча б дали помитися і з’їсти теплого супу», - зазначив політик.

 

Він нагадав, що йдеться не про передову, де можуть бути проблеми з логістикою, а про глибокий тил. А саме – про полігон, на якому постійно проходять показові навчання за участі перших осіб держави.

 

«Якщо в цій країні є Президент, то це означає, що мають бути відставки на рівні начальника Генерального штабу ЗСУ. Так було б у будь-якій цивілізованій країні, навіть, якщо вона не воює. А якщо це воююча держава, то напевно уже б розстріляли таких воєначальників і прикопали, як собаку, десь на тому полігоні», - вважає політик.

 

Він не розуміє який призив може бути при такій картинці і хто крім бомжів і алкоголіків захоче йти воювати.

 

«Потім знову будуть розказувати, що 1 000 загиблих на Сході – це не бойові втрати, а через вживання спиртного, або порушення дисципліни. Це ганьба для країни – на другий рік війни не мати елементарних речей: взуття, форми, наметів і постільної білизни, не говорячи про сучасну зброю і військову техніку», - переконаний Віктор Балога.

 

Останні новинивсі

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі