Позиція партії друкуватиДрукувати

Російська окупація України

Віктор Балога: Маємо не українську владу, а проросійську п'яту колону
2016-02-11 10:36:00

Віктор Балога: Маємо не українську владу, а проросійську п'яту колону

Я просто в шоці від того, хто керує Україною. Візьми, заборони транзит і Росія повезе свої товари в Європу хіба що морем через Мурманськ, або Новоросійськ. І тоді подивимося, як вони заспівають в інших питаннях. Про це заявив лідер Єдиного Центру, народний депутат України Віктор Балога.

«Все воно так і було б, якби при владі в Україні не перебували люди з комплексом меншовартості і гирями на ногах у вигляді бізнес-активів на території держави-агресора. В результаті маємо не українську владу, а проросійську п'яту колону. І ніхто нам в цьому не лікар. А головне - як на такому тлі можна вимагати від Заходу якихось санкцій щодо Росії?», - запитує політик.

 

За його словами Росія заборонила транзит наших товарів через свою територію. В результаті Україна прокладає новий "Шовковий шлях" в Китай через Казахстан.

 

«Чи заборонила Україна транзит російських товарів через свою територію? Ні, не заборонила. Зате це зробила Польща, в результаті чого російські перевізники не просто користуються нашою безхребетністю, а ще й створюють черги на наших пункатх пропуску з Румунією і Словаччиною», - підсумував Віктор Балога.

Останні новинивсі

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі