Позиція партії друкуватиДрукувати

Релігія

Віктор Балога: Президент вбиває шанси на створення Української Помісної Автокефальної Православної Церкви
2016-02-15 09:02:00

Віктор Балога: Президент вбиває шанси на створення Української Помісної Автокефальної Православної Церкви

У всій цій історії з пактом між Ватиканом і Московою відкритим залишається одне питання - як така подія пройшла повз увагу Президента Порошенка. Це ж не була якась таємна зустріч, вона широко анонсувалася, Москва зробила з цього ціле шоу. А Україна не те, що не підготувала контрзаходи, а своїм мовчанням відверто злила ситуацію. Про це заявив лідер Єдиного Центру, народний депутат України Віктор Балога.

На його думку закриваючи очі на такі загрози, Петро Порошенко вбиває шанси на створення Української Помісної Автокефальної Православної Церкви. Сьогодні він – Президент України, а не прихожанин УПЦ МП. Він має думати про державу, а не керуватися власними симпатіями. Тому, він як Глава держави, і як кадровий дипломат, по-перше мав зробити все, щоб цієї зустрічі не було, або якщо б вона уже пройшла, то на негативному тлі і без участі предстаників України.

 

«Так, формально церква відділена від держави. А реально – це питання національної безпеки і суверенітету України. Тобто, зона відповідальності Президента України. Якщо він не реагує, а він має достатньо важелів впливу, щоб принаймні донести всьому світу згубні наслідки для України, то він діє всупереч національним інтересам. Таке тяжіння в бік Росії ставить під сумнів не лише бажання Президента створити єдину церкву, а й будувати на її основі реальну незалежність», - підсумував Віктор Балога.

 

 

Останні новинивсі

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі