Позиція партії друкуватиДрукувати

Російська окупація України

Віктор Балога: Росія прагне утворення союзної держави у складі себе, України і Білорусі
2016-02-15 13:15:00

Віктор Балога: Росія прагне утворення союзної держави у складі себе, України і Білорусі

Згідно Конституції, Президент у нас відповідає за оборону і зовнішню політику. І там, і там – одні провали. Наслідки ватиканського провалу ми відчуємо через роки. А от результати неякісної дипломатії у Європі можемо побачити уже за результатами Мюнхенської безпекової конференції. Так вважає лідер Єдиного Центру, народний депутат України Віктор Балога.

На його думку як би нас не намагалися переконати в тому, що Росії скоро кінець, поведінка їхнього прем’єра говорить, що санкції і ціна на нафту – це боляче, але не настільки, щоб відмовитися від власних намірів.

 

«Очевидно, що поки ми слідкуємо за цінами на нафту, росіяни рахують кількість громадян Нідерландів, які можуть проголосувати проти ратифікації Угоди про Асоціацію з Україною. Вони таки його проведуть і Москва щедро допоможе у проведенні пропагандистської кампанії», - вважає народний депутат.

 

Також політик впевнений у тому, що Донбас Україні ніхто не повернее, а навпаки нас можуть інтегрувати в «ДНР» і «ЛНР» на їх умовах.

 

«Якщо проти Росії будуть нові санкції, у відповідь варто чекати дестабілізації в Україні і на Близькому Сході. Власне, це у свій час прогнозувала компанія Stratfor. Також з огляду на «Ватиканський пакт», Росія претендує на розміщення свого патріархату в Києво-Печерській Лаврі. А отже – на формалізацію впливу «руського міра» на всю територію України. А головним результатом усіх цих дій має стати утворення союзної держави з Росії, України, Білорусі», вважає Віктор Балога.

 

На його переконання в цій ситуації Україні залишається вірити в краще, але готуватися до гіршого:

- оперативно переозброювати армію. Можна почати з того, щоб припинити красти у військових;

- перетрусити дипломатичний корпус, призначити на ключові пости за кордоном сильних гравців, а не своїх друзів, підлабузників і одногрупників з Інституту міжнародних відносин;

- нарешті проводити реформи і реально боротися з корупцією, а не просто готувати презентації і фотографуватися зі спецназом НАБУ.

 

«Але найголовніше – Петро Порошенко має зрозуміти свою роль, як Глави держави. Він нарешті має визначитися, ким себе бачить в історії України – державним діячем, чи людиною, яка розвалить державу і назавжди зганьбить своє прізвище», - підсумував Віктор Балога.

 

 

Останні новинивсі

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі