Позиція партії друкуватиДрукувати

Депутатська діяльність

Віктор Балога: Засідання у сьогоднішньому парламенті це пуста трата часу
2016-03-15 14:07:00

Віктор Балога: Засідання у сьогоднішньому парламенті це пуста трата часу

Голова Єдиного Центру, народний депутат України Віктор Балога зробив кілька висновків щодо роботи ВР:

1. Ні на що, окрім критично важливих євроінтеграційних законів, голосів немає і не буде.

 

2. Під куполом відбувається імітація бурхливої роботи, мета якої показати, що ніби то робота йде і без РПЛ, «Самопомочі» та «Батьківщини».

 

3. Засідання в такому парламенті – пуста трата часу. В цілях економії бюджетних коштів, їх можна не проводити взагалі, поки Банкова і Грушевського не поділить портфелі і потоки.

 

4. Чим це закінчиться – новою коаліцією, підсиленням старої, чи достроковими виборами, на сто відсотків не знає ніхто. Однак багатьом хочеться, щоб це все закінчилося хоча би чимось і в найкоротші терміни. Бо не можна тримати бізнес, людей, фінанси, інвесторів у підвішеному стані.

 

«Окрім того, така політична ситуація означає, що в державі не виконується навіть поточна робота, не те, щоби втілювалися хоча б якісь реформи. Всі демотивовані і дезорганізовані. Кожен боїться зробити зайвий крок, не знаючи, що буде завтра», - зазначив політик.

 

На його думку найгірше, що верхи навіть не демонструють бажання домовлятися. Пропозиція Садовому очолити уряд немає нічого спільного з бажанням вийти з урядової кризи. Це вирішення Банковою власних політичних питань у візантійський спосіб.

 

За словами народного депутата, перепалки між лідерами двох фракцій про футбол – це взагалі вершина цинізму, як для держави, де живуть найбідніші люди в Європі. Листування перших осіб на шпальтах The Financial Times – це те ж саме, що пити чай в палаючому будинку.

 

«Шановні, відповідальності, яка йде в придачу з будь-якою посадою, вистачить на всіх. Хочете рятувати країну – рятуйте. Ніхто ж не проти. Але домовтеся хоча б до чогось, бо сьогодні вся країна стала заручником того, як ви міряєтеся розмірами свого потенціалу, який з кожним днем і так все ближчий до нуля», - підсумував Віктор Балога.

 

Останні новинивсі

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі