Позиція партії друкуватиДрукувати

Депутатська діяльність

Віктор Балога пропонує створити сприятливі умови для використання автомобілів з іноземною реєстрацією
2016-03-16 11:17:00

Віктор Балога пропонує створити сприятливі умови для використання автомобілів з іноземною реєстрацією

Голова Єдиного Центру, народний депутат України Віктор Балога зареєстрував у Верховній Раді проект Закону України «Про внесення змін до статті 380 Митного кодексу України (щодо створення сприятливих умов для використання автомобілів з іноземною реєстрацією).

Народний депутат вважає що виробники вітчизняних автомобілів так і не змогли налагодити виробництво конкурентноздатних моделей, а держава не змогла створити сприятливі умови для приходу в Україну потужних світових автомобільних концернів.

 

«Політика держави щодо автомобільного ринку звелась до запровадження надвисоких імпортних мит та акцизів, що призвело до того, що вартість вживаних імпортованих автомобілів після їх повного митного очищення та сплати усіх належних платежів у більшості випадків робить їх ввезення економічно недоцільним», - зазначається у проекті Закону.

 

Проектом передбачається внести зміни до статті 380 Митного кодексу України, за якими угромадяни отримають право на тимчасове ввезення на митну територію України транспортних засобів особистого користування без сплати митних платежів на строк до одного року і не матимуть зобов’язання їх зворотного вивезення протягом 5-10 днів.

 

На думку Віктора Балоги прийняття законопроекту припинить конфлікти між громадянами, які використовують автомобілі з іноземною  реєстрацією та працівниками відповідних контролюючих та правоохоронних органів, зменшить черги в пунктах пропуску через державний кордон України, покращить імідж країни в очах туристів та подорожуючих, а також екологічну ситуацію на кордоні.

 

Посилання на документи

Останні новинивсі

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі