Позиція партії друкуватиДрукувати

Міжнародні відносини

Віктор Балога: Захід має переглянути своє ставлення до країн Східного Партнерства
2016-03-24 12:02:00

Віктор Балога: Захід має переглянути своє ставлення до країн Східного Партнерства

На Заході дуже серйозне занепокоєння через останні вибухи в Брюсселі. Терористи вдарили в саме серце Європи. На жаль, світ стає все більш жорстоким і непрогнозованим. Після терактів 11 вересня заклалася тенденція, за якої жоден громадянин вільного світу не може почувати себе в повній безпеці. Так вважає голова Єдиного Центру, народний депутат України Віктор Балога.

На його думку, останні теракти у Франції та Бельгії повинні спонукати Європу до кардинальної зміни політики щодо прихисту громадян не з Європейського континенту.

 

«Це рішення складне. Говорячи про це, навіть я, не будучи євробюрократом, накликаю на себе звинувачення в дискримінації і порушенні прав людини. Але комусь потрібно впроваджувати ці непопулярні зміни, від яких залежить єдність Євросоюзу», - зазначив політик.

 

За його словами на противагу цьому, Захід має переглянути своє ставлення до країн Східного Партнерства - України, Грузії, Молдови, Білорусі, а також Туреччини. Українці не підривають метро в європейських столицях, громадяни Молдови не розстрілюють французів з релігійних мотивів, грузини не стануть брати заручників через карикатуру в газеті.

 

«То чому Євросоюз відгороджується від нас, але радо приймає тих, хто руйнує їх зсередини? На мою думку, такі держави, як Україна, мають приєднатися до ЄС не через 25 років, а негайно. Вся інша політика гнучкості та гуманності до своїх головних геополітичних руйнівників, особливо з боку Німеччини, призведе до прогнозованого розвалу ЄС», - вважає Віктор Балога.

 

Він переконаний, що єдність Європи потрібно будувати на системі нематеріальних цінностей, яка може бути спільною для тих, хто живе на континенті. А це - культура, релігія, традиції і т.д.. І краще сьогодні вкласти в розвиток країн-претендентів (з якими у німців і французів більше спільного, ніж з пакистанцями, чи мароканцями) не мільярди, а трильйони євро, як у свій час проходило об'єднання двох різних за рівнем життя частин Німеччини.

 

«І якщо сьогодні Ангела Меркель займе позицію "моя хата скраю", вона і її народ постраждають від цього найбільше. Бездіяльність означає, що вирішення проблеми відтягується в часі, а отже - загострюється. А це - прямий шлях до неконтрольованості процесів у всьому Євросоюзі», - підсумував Віктор Балога.

 

Останні новинивсі

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі