Позиція партії друкуватиДрукувати

Депутатська діяльність

Віктор Балога звернувся в СБУ щодо перевірки справи подвійного громадянства мера Одеси
2016-04-05 09:04:00

Віктор Балога звернувся в СБУ щодо перевірки справи подвійного громадянства мера Одеси

Службі безпеки вже пізно перевіряти, має подвійне громадянство мер Одеси, чи ні. «Перевірку» вже провели журналісти. Про це заявив лідер Єдиного Центру, народний депутат України Віктор Балога.

«СБУ має порушувати справу і шукати в діях політика склад злочину. А це може бути як незаконне збагачення і повідомлення неправдивих відомостей під час виборів, так і шпигунство, або державна зрада», - вважає політик.

 

Народний депутат публічно звернувся до голови Служби безпеки України.

 

«Пане Грицак. Ви знаєте, в кого скільки паспортів, починаючи від олігархів і Банкової, багатьох депутатів Верховної Ради, в тому числі від Закарпаття, закінчуючи місцевою владою в Одесі, Чернівцях, Львові, Харкові і знову ж таки – на Закарпатті. Тому, або почніть реальну роботу з позбавлення таких громадян представницького мандату, або розпишіться у власній некомпетентності, чи корупції.

 

Ваша задача – захищати інтереси держави. Скажіть, Вас як офіцера, влаштовує те, що депутати з БПП і НФ, маючи громадянство сусідніх держав, вчать вас як будувати країну. А Ви як води в рот набрали. Люди, які мають стати Вашими клієнтами, вчать Вас жити.

 

Якщо бракує підстав, щоб почати реальні розслідування, то ось Вам моє депутатське звернення. Згідно закону, Ви зобов’язані на нього відреагувати», - зазначив Віктор Балога.

 

 

 

Останні новинивсі

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі