Позиція партії друкуватиДрукувати

Депутатська діяльність

Віктор Балога ініціює створення тимчасової слідчої комісії ВР, яка займеться реальною боротьбою з офшоризацією економіки
2016-04-06 17:37:00

Віктор Балога ініціює створення тимчасової слідчої комісії ВР, яка займеться реальною боротьбою з офшоризацією економіки

Використання офшорних схем не можливе без участі органів державної влади. Зокрема – Національного банку. На це звернув увагу лідер Єдиного Центру, народний депутат України Віктор Балога.

За його словами для того, щоб боротися з офшорами, не обов’язково далеко ходити. Політик навів кілька кроків по боротьбі з цим явищем. На його думку потрібно:

 

«1. Щоб Національний банк оприлюднив усі дозволи з першого року незалежності, які видавалися українським компаніям на інвестування коштів за кордон та продаж українських банків через офшори.

 

2. Щоб Служба безпеки України, як державний орган, який відповідає за національну безпеку, перевірив ці операції.

 

3. Щоб Державна фіскальна служба перевірила ці оборудки на відповідність податковому законодавству.

 

4. Посилити контроль за трансфертним ціноутворенням, що зробило б застосування офшорних схем економічно невигідними», - зазначив політик.

 

Народний депутат, має на меті зробити наступні кроки для реалізації такого сценарію: Направити звернення до Служби безпеки з вимогою перевірити факти, викладені в, так званих, панамських документах; Ініціювати створення тимчасової слідчої комісії Верховної Ради, яка повинна зайнятися реальною боротьбою з офшоризацією економіки.

 

«Якщо Президент чистий у цьому питанні – його фракція перша підтримає створення такої комісії та всі необхідні законодавчі зміни по боротьбі з офшорами», - вважає Віктор Балога.

Останні новинивсі

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі