Позиція партії друкуватиДрукувати

Російська окупація України

Віктор Балога: Влада має нарешті визначитися ким для неї є переселенці
2016-04-11 14:55:00

Віктор Балога: Влада має нарешті визначитися ким для неї є переселенці

Влада має нарешті, після двох років війни визначитися, хто такі переселенці – дрібні шахраї, які намагаються заробити на своєму статусі, чи люди, які попри все зробили вибір на користь України і бачать своє майбутнє тут, а не в Росії, чи в терористичних анклавах. Про це заявив голова Єдиного Центру, народний депутат України Віктор Балога.

 

«Якщо переселенці – це все ж таки українці, які бачать своє майбутнє тут, то потрібно нарешті визнати, що копійчана допомога не може бути виходом з ситуації. Що органи місцевої влади самотужки не потягнуть забезпечення цих людей житлом і медичною та соціальною допомогою», - зазначив політик.

 

За його словами зараз виходить так, що держава робить все, щоб переселенці, щонайменше розчарувалися у своєму виборі, або повернулися назад і бачили в особі України злісного ворога. Тобто, бездіяльність, подвоює кількість тих, хто стане носієм ідеї «руського міра».

 

«Сьогодні близько 80% переселенців не мають можливості облаштувати власний добробут. Тому, поки не пізно, влада має перейти від разових подачок до системної допомоги, яка б включала вирішення питання оренди житла, виділення коштів місцевим громадам, щоб забезпечувати їх якісними медичними послугами. Щоб їхні діти могли відвідувати школи та дитячі садки. Кінець-кінцем, державна політика має дати відповідь на питання, де і ким можуть працювати вчорашні шахтарі і металурги в регіонах, де немає ні вугілля, ні металу», - переконаний Віктор Балога.

 

Він додав, що замість того, влада влаштувала полювання на відьом і трясе всіх підряд – і шахраїв, і тих, для кого «Україна» не є пустим словом.

 

Останні новинивсі

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі