Позиція партії друкуватиДрукувати

Депутатська діяльність

Віктор Балога: Сьогодні зроблено ще один крок до розв'язки лицемірного спектаклю, який грає влада
2016-04-14 14:37:00

Віктор Балога: Сьогодні зроблено ще один крок до розв'язки лицемірного спектаклю, який грає влада

Петро Порошенко дав, а Володимир Гройсман взяв посаду Прем'єра, пропущену через брудні руки вчорашніх членів Партії регіонів. Так прокоментував сьогоднішні події у Верховній Раді голова Єдиного Центру, народний депутат України Віктор Балога.

 

«Тут спало на думку, як на селі місцевим хвойдам мажуть ворота дьогтем і лайном. Голосування разом із "Відродженням" і "Волею народу" так само замазало БПП і НФ, усіх цих горлопанів, які по-блюзнірському волали про пам'ять Майдану і Небесної Сотні. І хай ці "патріоти" знають: люди побачили, як вони у жадобі влади стали шльондрами», - зазначив політик

 

На його думку Президент підтвердив свій аферний стиль продавлювання мутних рішень. Так вже було, коли в Раді голосували за спецстатус для Донбасу і амністію терористів.

 

«Криза не зникла, вона лише вийшла на новий виток. І далі добиватиме країну. Міністри з цього уряду точно не тягнуть на рятівників держави. Основа уряду в парламенті не міцніша за соплі, які розмазували по обличчях ті депутати, які лепетали щось про майбутнє України», - переконаний народний депутат.

 

Він зазначив, що Президент Порошенко показав Заходу свою крутизну, що може ігнорувати його позицію. І відповідь з Вашингтона, Берліна і Брюсселя буде вже скоро, як тільки в цих столицях зрозуміють, що насправді сьогодні відбулося в Раді.

 

«Уряд створений не для реформ, а під людей. Тільки не тих 43-х мільйонів простих українців, а для "потрібних людей". От не захотів балабол Шимків проміняти зручне крісло на Банковій, де жодної відповідальності, навіть на пустого "віце" - і посаду скасували. Ще одного "віце" Кириленка перепризначили, щоб не ображати. І так - по більшості посад», - вважає Віктор Балога.

 

На його думку сухим підсумком такої діяльності є обман, цинізм і фікція.

 

«Однак є й позитив: зроблено ще один крок до розв'язки лицемірного спектаклю, який грає влада», - підсумував політик.

 

Останні новинивсі

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі