Позиція партії друкуватиДрукувати

Депутатська діяльність

Віктор Балога направив Главі уряду листа з пропозиціями щодо покращення інвестиційного клімату
2016-04-19 11:01:00

Віктор Балога направив Главі уряду листа з пропозиціями щодо покращення інвестиційного клімату

Прем’єр-міністр запропонував направляти йому поради щодо основних завдань, які має вирішити влада. Я за цей уряд не голосував. Але, щоб потім ніхто не запитував «де ваші пропозиції, раз ви депутати такі розумні», направляю главі уряду відкритий лист з конкретними рішеннями щодо покращення інвестиційного клімату. Про це повідомив голова Єдиного Центру, народний депутат України Віктор Балога.

За його словами в Україні досі немає органу, головним завданням якого є залучення інвестицій. Такі установи є, або були в усіх країнах членах-ЄС. Є такий орган в Туреччині, службовці якого в буквальному розумінні займаються тим, що лобіюють інтереси інвесторів.

 

«А у нас інвестори змушені шукати рішал, бігати з одного міністерства в інше, хоча це не його робота. Він має займатися бізнесом, а клерки повинні йому не заважати і замість нього вирішувати його питання з іншими клерками», - зазначив політик.

 

На його думку в державі, де процвітає корупція, немає іншого варіанту, як водити інвестора за руку з одного кабінету в інший. Інакше, він або не захоче проходити усі кола бюрократії, що і відбувається зараз, або його тут обберуть до копійки.

 

«Також хочу нагадати уряду, що це не знімає з них відповідальність за створення нормального бізнес-клімату. В тому числі, для вітчизняних підприємств. Тож нехай працюють, а бізнес дасть їм оцінку», - підсумував політик.

 

Останні новинивсі

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі