Позиція партії друкуватиДрукувати

Східний фронт

Віктор Балога: Війна на Сході України зникла з порядку денного Президента
2016-05-06 16:58:00

Віктор Балога: Війна на Сході України зникла з порядку денного Президента

Ви помітили, що війна на Сході України вже місяць як зникла з порядку денного нинішнього Президента, Верховного Головнокомандувача, Гаранта державної незалежності і територіальної цілісності Петра Порошенка? Очевидним є те, що він самоусунувся від виконання перелічених обов'язків. Про це заявив голова Єдиного Центру, народний депутат України Віктор Балога.

 

За його словами зараз Донбасом з позицій держави фактично ніхто не займається. Діяльність Леоніда Кучми в складі Тристоронньої групи - це, по суті, волонтерство. Немає переконливих аргументів вважати, що над розв'язанням проблеми скоординовано працюють державні інститути. Що держава знає, що, коли і як робити.

 

«Ситуація явно зайшла в глухий кут. Колись пан Порошенко і його придворні солов'ї розсипалися у запевненнях, що "мирний план" Президента скоро дасть результат. Немає мирного плану, а отже, не може бути і результату. Про те, що Банкова "забила" на Донбас, свідчить рішення Романа Безсмертного припинити свою місію», - зазначив політик.

 

На його думку ніяких помітних кроків Президент не зробив. Суспільство не має ніякого уявлення, що ж буде із Донбасом. Спікери влади заглохли. А тим часом війна триває. Від ворожої зброї гинуть наші військові. Мирне населення живе під обстрілами, люди підриваються на мінах і розтяжках.

 

«Напевно, такий стан справ влаштовує Президента. Що йому з того: ситуація застигла, а президентський строк - іде! З усіма приємними бонусами. Не думаю, що так триватиме довго», - підсумував Віктор Балога.

 

Останні новинивсі

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі