Позиція партії друкуватиДрукувати

Депутатська діяльність

Законопроект Віктора Балоги щодо безмитного ввезення в Україну вживаних європейських авто отримав позитивне рішення комітету ВР
2016-05-11 16:57:00

Законопроект Віктора Балоги щодо безмитного ввезення в Україну вживаних європейських авто отримав позитивне рішення комітету ВР

Сьогодні на Комітеті ВР у закордонних справах представляв свій законопроект, який стосується безмитного ввезення на територію України вжитих автомобілів з країн Європи. Ним передбачається надати право кожному громадянину України їздити на автомобілі з іноземною реєстрацією без розмитнення до одного року. Про це повідомив голова Єдиного Центру, народний депутат України Віктор Балога.

За його словами представники Державної фіскальної служби були проти цього законопроекту. Але, не дивлячись на тиск з боку влади, комітет прийняв позитивне рішення, щоправда з певними компромісами. А саме – комітет пропонуватиме обмежити строк безмитного ввезення автомобілів терміном до трьох місяців і це право стосується лише осіб, щодо яких застосовуються правила малого прикордонного руху. Тобто для Закарпаття, Львівщини, Волині, Буковини та інших прикордонних регіонів, це означає три місяці без «пересічки», замість 5 днів.

 

«Мені хотілося б, щоб таке право мав кожен українець, в незалежності від місця проживання. Але опір автомобільного лобі просто шалений. Вони бояться цього законопроекту, бо розуміють що їхні відра з шурупами ніхто не купуватиме, коли буде можливість на рік ввезти щось пристойне з Європи за набагато менші гроші. Але три місяці без «пересічки» - це набагато краще, ніж 5 днів, і це дає шанс законопроекту пройти Комітет з питань податкової та митної політики», - зазначив Віктор Балога.

 

Він закликав заспокоїтися клерків Банкової, які на Закарпатті спекулюють на проблемах людей, і при цьому не лише нічого не роблять, а й ставлять палиці в колеса та збурюють активістів.

 

«Чекаємо на позитивний висновок наступного комітету і винесення цього питання в сесійний зал. І там ми вже побачимо, хто ряжений, а хто реально хоче хоча б якось полегшити людям життя», - підсумував Віктор Балога.

Останні новинивсі

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі